ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 березня 2001 року N 123

Про затвердження Інструкції з бухгалтерського обліку основних засобів і нематеріальних активів установ Національного банку України

Інструкція, затверджена цією постановою, втратила чинність(згідно з постановою Правління Національного банку України від 20 грудня 2002 року N 521) (Постанова N 521)

З метою приведення обліку операцій з основними засобами та нематеріальними активами у відповідність до вимог національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Інструкцію з бухгалтерського обліку основних засобів і нематеріальних активів установ Національного банку України (додається).

2. Визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію з бухгалтерського обліку основних засобів і нематеріальних активів установ Національного банку України, затверджену постановою Правління Національного банку України від 21.04.98 N 155, в редакції постанови Правління Національного банку України від 30.12.99 N 632.

3. Постанова набирає чинності з дня її підписання.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на керівників територіальних управлінь та установ Національного банку України, Департамент бухгалтерського обліку (В. І. Ричаківська).

 

Голова

В. С. Стельмах

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали