МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.02.2012 р. N 55-р

Про затвердження Інструкції з діловодства у Миколаївській обласній державній адміністрації

Відповідно до пункту 1 статті 2, статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади" (Постанова N 1242):

1. Затвердити Інструкцію з діловодства у Миколаївській обласній державній адміністрації (далі - Інструкція), що додається.

2. Доручити керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату забезпечити додержання вимог Інструкції.

3. Головам районних державних адміністрацій розробити та затвердити відповідні інструкції з діловодства та надати інформацію про проведену роботу загальному відділу апарату облдержадміністрації в електронному вигляді (cancelar@mykolayiv-oda.gov.ua).

Строк: до 5 квітня 2012 року.

4. Запропонувати Миколаївському обласному центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Дибченку) передбачити в планах перепідготовки виступи працівників загального відділу апарату облдержадміністрації з питань роз'яснення основних положень Інструкції.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

від 24 вересня 2003 р. N 531-р "Про затвердження Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління";

від 18 квітня 2008 р. N 156-р "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 вересня 2003 року N 531-р";

від 22 серпня 2011 р. N 250-р "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в місцевих органах виконавчої влади Миколаївської області, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 вересня 2003 року N 531-р" (Розпорядження N 250-р).

6. Виключити пункт 3 з розпорядження голови облдержадміністрації від 22 січня 2010 р. N 11-р "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 року N 1338 "Про заходи щодо посилення протидії корупції" та пункт 2 з розпорядження голови облдержадміністрації від 7 жовтня 2011 р. N 291-р "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 року N 938 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації" (Розпорядження N 291-р).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали