ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.02.2012 р. N 77

Про затвердження Інструкції з діловодства в апараті Запорізької обласної державної адміністрації

Керуючись ст. ст. 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 N 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади" (Постанова N 1242), згідно з Уніфікованою системою організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003), затвердженою наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 N 55, та з метою удосконалення порядку документування управлінської інформації та організації роботи з документами в апараті обласної державної адміністрації:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Інструкція з діловодства), що додається.

2. Загальному відділу апарату облдержадміністрації довести вимоги Інструкції з діловодства до працівників структурних підрозділів апарату облдержадміністрації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2008 N 448 "Про затвердження Інструкції з діловодства в апараті та структурних підрозділах Запорізької обласної державної адміністрації" (зі змінами та доповненнями).

4. Контроль за дотриманням вимог цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Пелиха Ю. Г.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали