МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 квітня 2009 року N 209/0/16-09

Про затвердження Керівного технічного документа У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій"

З метою встановлення організаційних і технічних заходів, спрямованих на забезпечення збереження фільмокопій при їх експлуатації, та у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури і туризму України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 р. N 1566, наказую:

1. Затвердити Керівний технічний документ У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій", що додається.

2. Ввести в дію Керівний технічний документ У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій" з 1 січня 2009 року.

3. Встановити, що дотримання вимог Керівного технічного документа У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій" є обов'язковим для всіх суб'єктів професійної кінематографічної діяльності, які займаються розповсюдженням і демонструванням (публічним показом, публічним демонструванням) фільмів, незалежно від форм власності.

4. Державній службі кінематографії України (Чміль Г. П.) забезпечити доведення наказу до відома підприємств, установ та організацій кінематографії, що відносяться до сфери управління МКТ України.

5. Відповідальність за додержання вимог Керівного технічного документа У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій" покласти на керівників суб'єктів професійної кінематографічної діяльності.

6. Державній службі кінематографії України (Чміль Г. П.), Національному центру Олександра Довженка (Мандрика В. А.) забезпечити тиражування Керівного технічного документа У-92-002:2009 "Технічна експлуатація фільмокопій. Матеріальна відповідальність за наднормативне пошкодження фільмокопій" за рахунок коштів Спеціального рахунку фінансової підтримки національної кінематографії.

7. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства культури і мистецтв України від 20.09.96 р. N 476 "Про затвердження "Інструкції по визначенню матеріальної відповідальності кінотеатрів і кіноустановок за одержувані у прокат фільмокопії" та "Інструкції по визначенню технічного стану фільмокопій".

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Богомолова А. Г.

 

Міністр

В. В. Вовкун

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали