ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.12.2011 р. N 723

Про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів

З метою затвердження коефіцієнта співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів для приватних перевізників, приватних автотранспортних підприємств та КП "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" відповідно статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи вимоги розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.03.2006 N 110 "Про затвердження Порядку обліку витрат транспортних підприємств на пільговий проїзд окремих категорій громадян для здійснення розрахунків місцевих бюджетів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити на 2-е півріччя 2011 року коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів комунальному підприємству "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" в розмірі затвердженого статистичного коефіцієнта, що становить - 1,31.

2. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів приватним перевізникам, приватним автотранспортним підприємствам, який становить 0,15.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали