ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.02.2012 р. N 10/35

Про затвердження Комплексної обласної програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012 - 2016 роки

З метою зменшення соціальної напруги та поліпшення умов життя ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку, враховуючи клопотання облдержадміністрації від 30.12.2011 N 1/9-6699, відповідно доп. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада вирішила:

1 Затвердити Комплексну обласну програму соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012 - 2016 роки (далі - Програма, додається) із загальним обсягом фінансування 72554,25 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів обласного бюджету - 72554,25 тис. грн.

2 Визначити, що щорічний обсяг фінансування заходів Програми визначається при затвердженні обласного бюджету, бюджетів міст і районів на відповідний рік.

3 Визначити відповідальним виконавцем Програми Головне управління праці та соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації.

4 Визначити головними розпорядниками коштів Програми: Головне управління праці та соціального захисту населення, Головне управління охорони здоров'я, управління освіти і науки, управління культури і туризму Луганської обласної державної адміністрації; виконкоми міських рад міст обласного значення, районні державні адміністрації.

5 Головному управлінню праці та соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації щорічно до 15 березня року, наступного за звітним, звітувати перед обласною радою про хід виконання Програми.

6 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення та з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали