МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 серпня 2011 року N 249

Про затвердження Концепції оцінки транспортних інфраструктурних проектів для складання списку найважливіших інфраструктурних проектів

З метою забезпечення своєчасного та належного виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 27.04.2011 N 504 (Указ N 504/2011) та плану-графіка реалізації Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки Президента України за напрямом "Розвиток транспортної інфраструктури", затвердженого протокольним рішенням Комітету з економічних реформ при Президентові України від 07.07.2010 (далі - План-графік), наказую:

1. Затвердити Концепцію оцінки транспортних інфраструктурних проектів для складання списку найважливіших інфраструктурних проектів (далі - Концепція), що додається.

2. Членам представницької та професійної робочої групи з визначення переліку найважливіших інфраструктурних проектів забезпечити на основі затвердженої Концепції розробку та прийняття Методики оцінки транспортних інфраструктурних проектів та складання списку найважливіших інфраструктурних проектів у терміни, встановлені Планом-графіком.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали