НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 110

Про затвердження конкурсних умов

Керуючись статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Національна рада вирішила:

1. Затвердити конкурсні умови, згідно з додатком до рішення.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку, правового забезпечення, бухгалтерської служби.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
25.01.2012 N 110

Конкурсні умови
на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4)
(територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення)

а) Ліцензійні умови для мовлення:

Для участі у конкурсі на отримання ліцензії на вільному каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення) претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 26, 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Для участі у конкурсі приймаються заяви від юридичних осіб (суб'єктів господарювання), які мають на меті отримати ліцензію на мовлення та здійснювати мовлення в багатоканальній телемережі ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, на визначеній Національною радою території розташування багатоканальної телемережі.

Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу. У разі відсутності звернення компанії-непереможця, стосовно повернення їй документів, Національна рада не несе відповідальності щодо подальшого їх зберігання.

б) Вимоги до програмної концепції:

- обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством,

- рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційно-аналітичних програм;

- рекомендовано розміщення дитячих передач;

- здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників;

- проведення ТРО інформаційно-рекламної компанії під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

в) Вимоги до організаційно-технічних зобов'язань учасників конкурсу:

- надати інформацію відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення";

- ліцензіат зобов'язаний власними силами забезпечити доставку своєї програми до станції мультиплексування багатоканальної телемережі МХ-5, що знаходиться за адресою відповідної передавальної станції.

До закінчення терміну подачі заяв на участь у конкурсі ТРО повинна відповідно до вимог п. 4 статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" підписати відповідну угоду з оператором багатоканальної телемережі МХ-5 ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, та письмово поінформувати про це Національну раду;

- ліцензіат зобов'язаний брати участь в інформуванні населення про перехід країни на цифровий стандарт мовлення - безкоштовно транслювати щодня у обсязі 5 хвилин протягом 2012 року, в тому числі - 30 % в прайм-тайм, у своїх програмах інформаційні ролики провайдера програмної послуги багатоканальних телемереж ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, щодо особливостей прийому сигналу багатоканальної телемережі МХ-5. Початок таких трансляцій - 05.06.2012. Графік розміщення інформаційних роликів розробляється за домовленістю з телерадіоорганізацією, провайдером програмної послуги та оператором багатоканальної телемережі МХ-5;

- ліцензіат здійснює мовлення з використанням ресурсу багатоканальної телемережі відповідно до умов ліцензії на мовлення та угоди з оператором багатоканальної телемережі.

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов'язань учасників конкурсу:

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", фінансові та інвестиційні зобов'язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

- наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

- джерела фінансування телерадіоорганізації.

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює окремо за кожен канал (програму) мовлення згідно поданих заяв безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач: УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва, код ЗКПО 37995466, р/р N 31115056700011 в ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820019.

Поле "Призначення платежу": + ; 2659 ; 101 ; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за _____ канал (програму) мовлення у населеному пункті _________ (місто, село, селище міського типу тощо) без ПДВ.

Відповідно до ч. 4 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації, перелік яких визначається Національною радою, не пізніше ніж за 60 днів до закінчення подачі заяв на видачу ліцензії.

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 05.03.2012 за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії відповідно до п. "а" ч. 5 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" - 03.04.2012 до 18.00.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу відповідно доп. "б" ч. 5 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" - 02.06.2012.

 

Начальник управління
ліцензування телерадіомовлення

Л. Запорожець

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

Начальник управління
бухгалтерської служби

Т. Стороженко

Начальник управління
правового забезпечення

М. Пушкаренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали