Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження конкурсних умов на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (місцеве мовлення)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 4 липня 2019 року N 668

Про затвердження конкурсних умов на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (місцеве мовлення)

Розглянувши інформацію управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю щодо наявності вільних каналів мовлення та вільного часу на каналах мовлення, керуючись статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Законом України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затвердженим рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, Національна рада вирішила:

1. Затвердити конкурсні умови, згідно з додатком до рішення.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне, фінансової та бухгалтерської служби.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
04.07.2019 N 668

Конкурсні умови
на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (місцеве мовлення)

а) Ліцензійні умови для мовлення:

Для участі у конкурсі на мовлення претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 12, 21, 24, 26, 27, 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

До пакету документів на участь у конкурсі долучаються копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення (у разі наявності).

Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу.

б) Вимоги до програмної концепції (відповідно до вимог статей 8, 9, 27, 28, 43 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"):

- рекомендовано розміщення соціально важливих та інформаційних програм місцевої тематики.

в) Вимоги до організаційно-технічних зобов'язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 20, 21, 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:

- стандарт мовлення - DVB-T2;

- умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- адресу студії, перелік обладнання студії, забезпечення високої технічної якості мовлення;

- спосіб доставки сигналу від студії до передавача;

- протокол про наміри з оператором телекомунікацій.

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов'язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 19, 25, 26, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" фінансові та інвестиційні зобов'язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

- наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

- джерела фінансування телерадіоорганізації.

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює за канал (програму) мовлення згідно поданих заяв безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач УДКСУ у Шевченківському районі м. Києва, код ЗКПО 37995466, р/р 31111056026011 в Казначействі України (ЕАП) у м. Києві, МФО 899998.

Поле "Призначення платежу": +;2659;101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за _____ канал (програму) мовлення у населеному пункті _______ (місто, село, селище міського типу тощо), без ПДВ.

Відповідно до ч. 4 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації, перелік яких визначається Національною радою, не пізніше ніж за 60 днів до закінчення терміну подачі заяв на видачу ліцензії. Заяви на участь у конкурсі приймаються з 09.08.2019 за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії відповідно до п. а) ч. 5 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" - 09.09.2019 до 18:00.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу відповідно до п. б) ч. 5 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" - 08.11.2019.

 

Начальник управління контролю
та аналізу телерадіомовлення

Р. Кіфлюк

Начальник управління радіочастотного
ресурсу та технічного контролю

Т. Мироненко

Начальник управління ліцензування

Л. Запорожець

Начальник управління фінансової
та бухгалтерської служби

Т. Стороженко

В. о. заступника начальника
юридичного управління - начальника
відділу представництва в судах та
супроводження судових проваджень

О. Кондратенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали