КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 січня 2012 р. N 73

Київ

Про затвердження критеріїв, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію

Відповідно до пункту 200.22 статті 200 Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію, згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 25 січня 2012 р. N 73

КРИТЕРІЇ,
у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію

1. Відсутність рішення органу державної податкової служби про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

2. Своєчасність подання платником податку на додану вартість звітності з податку на додану вартість.

3. Відповідність платника податку на додану вартість критеріям, установленим пунктом 200.19 статті 200 Податкового кодексу України (у разі подання податкової декларації та заяви про повернення суми бюджетного відшкодування, відображеної у такій декларації).

Примітка.

Платники податку на додану вартість вважаються такими, що мають позитивну податкову історію, якщо протягом попередніх 36 послідовних місяців такі платники відповідають усім зазначеним критеріям.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали