МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 вересня 2011 року N 1021

м. Київ

Про затвердження Методичних рекомендацій зі складання та використання оперативних планів і карток пожежогасіння

Відповідно до Законів України "Про правові засади цивільного захисту", "Про пожежну безпеку" та з метою удосконалення процедури складання і використання оперативних планів та карток пожежогасіння наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації зі складання та використання оперативних планів і карток пожежогасіння (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, ректорам вищих навчальних закладів МНС України, начальнику Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту довести до відома керівного складу органів уп...

 

Доступ до документа «Рекомендація від 23.09.2011 № 1021 Про затвердження Методичних рекомендацій зі складання та використання оперативних планів і карток пожежогасіння» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали