Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження меж і режимів використання зон охорони пам'яток Державного історико-культурного заповідника "Тустань"

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2019 року N 669

Про затвердження меж і режимів використання зон охорони пам'яток Державного історико-культурного заповідника "Тустань"

Відповідно до статей 5, 32, 33 Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи рішення Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протокол N 133 від 26.12.2018), у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 N 495 (Постанова N 495), наказую:

1. Затвердити межі та режими використання зон охорони пам'яток Державного історико-культурного заповідника "Тустань" в районі с. Урич Сколівського району Львівської області, визначені науково-проектною документацією "Коригування меж і режимів використання території та зон охорони Державного історико-культурного заповідника "Тустань" в районі с. Урич Сколівського району Львівської області", розробленою Національним університетом "Львівська Політехніка" (додається*).


* Не наводиться.

2. Визнати таким, що втратив чинність, абзац шостий пункту 1 наказу Міністерства культури і туризму України від 26 лютого 2010 N 90/0/16-10 "Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів та занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України".

3. Визначити, що 1 оригінальний примірник науково-проектної документації, зазначеної в пункті 1 цього наказу, зберігається в управлінні охорони культурної спадщини Міністерства культури України.

4. Контроль за виконання цього наказу покласти на державного секретаря Карандєєва Р. В.

 

Міністр

Є. Нищук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали