Про затвердження Норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на отримання публічної інформації у Державному архіві м. Києва

Наказ Державного архіву м. Києва
від 17 серпня 2011 року N 59

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 серпня 2011 р. за N 34/893

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на отримання публічної інформації у Державному архіві м. Києва (додаються).

2. Установити, що вартість копіювання або друку документів визначається у відсотковому відношенні від розміру мінімальної заробітної плати, яка встановлена чинним законодавством і є діючою на дату копіювання та друку документів.

3. Заступнику директора Державного архіву м. Києва Сидоровій С. Є. подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у м. Києві.

4. Цей наказ набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу лишаю за собою.

 

Директор архіву

В. П. Купченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного архіву м. Києва
17.08.2011 N 59

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у місті Києві
30 серпня 2011 р. за N 34/893

НОРМИ ВИТРАТ
на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на отримання публічної інформації у Державному архіві м. Києва

Послуга, що надається

Норма витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату A3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,4 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Примітка.

Вартість копіювання або друку документів визначається із розміру мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством і діючої на дату копіювання або друку документів.

 

Начальник фінансово-економічного
відділу - головний бухгалтер

В. В. Кирик

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали