ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2011 року N 144

Про затвердження нормативної документації про норми витрат матеріалів та норми часу й виробітку для поліграфічної галузі

Відповідно до ст. 29 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність", Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення, затвердженого Указом Президента України від 07.05.2011 N 559/2011 (Положення N 559/2011), та з метою забезпечення видавництв і поліграфічних підприємств нормативною документацією "Норми витрат матеріалів для поліграфічної галузі" та "Норми часу й виробітку для поліграфічної галузі", розробленою галузевою науковою установою ПрАТ "Український науково-дослідний інститут поліграфічної промисловості ім. Т. Г. Шевченка" корпоративним підприємством ПАТ "ДАК "Укрвидавполіграфія" за рахунок обігових коштів Інституту, наказую:

1. Затвердити нормативну документацію "Норми витрат матеріалів для поліграфічної галузі" та "Норми часу й виробітку для поліграфічної галузі".

2. Департаменту видавничої справи та поліграфії (Кононенко О. А.) подати департаменту інформаційної політики та європейської інтеграції (Червак Б. О.) інформацію для розміщення на веб-сайті Комітету.

3. Рекомендувати видавництвам і поліграфічним підприємствам використовувати у роботі нормативну документацію "Норми витрат матеріалів для поліграфічної галузі" та "Норми часу й виробітку для поліграфічної галузі".

4. Наказ довести згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Мураховського А. Л.

 

Голова Комітету

Ю. О. Плаксюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали