Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 грудня 2019 року N 1460

Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль"

Керуючись Господарським кодексом України, статтями 6 та 7 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статтею 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), статтями 14 та 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" та з метою приведення статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" у відповідність до вимог законодавства України наказую:

1. Внести зміни до статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" шляхом викладення його у новій редакції. Затвердити статут державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль", що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" Гудиму О. П.:

1) у триденний строк з моменту видання цього наказу подати на державну реєстрацію статут державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" у відповідності" до вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

2) у триденний строк з дня державної реєстрації статуту державного підприємства "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль" забезпечити надання до Фонду державного майна України належним чином завіреної копії статуту та опису документів, що надані державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

С. Ігнатовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали