МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2011 року N 459

Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Центр підготовки та перепідготовки кадрів"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Центр підготовки та перепідготовки кадрів" (далі - ДП "ЦППК") у новій редакції, що додається.

2. Виконуючому обов'язки директора ДП "ЦППК" Українчуку В. Г.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту ДП "ЦППК" у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін, після державної реєстрації статуту ДП "ЦППК", його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 06.12.2005 N 67 "Про затвердження змін до статуту ДП "Центр підготовки та перепідготовки кадрів".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали