МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 403

Про затвердження нової редакції статуту Державного підприємства "Поділляторф"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Указу Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.04.2011 N 39 "Про затвердження переліків державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави" (Перелік N 39) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Поділляторф" у новій редакції, що додається.

2. Директору Державного підприємства "Поділляторф" Гурину О. І.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію статуту Державного підприємства "Поділляторф" у порядку та терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації статуту Державного підприємства "Поділляторф" його нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінвуглепрому від 29.06.2006 N 351 "Про затвердження статуту Державного підприємства "Поділляторф".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали