Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження опису гербової печатки державного реєстратора та описів і зразків штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.01.2012

м. Київ

N 113/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 січня 2012 р. за N 89/20402

Про затвердження опису гербової печатки державного реєстратора та описів і зразків штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій

Відповідно до частини другої статті 7 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Опис гербової печатки державного реєстратора.

1.2. Описи штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій (Наказ N 113/5).

1.3. Зразки штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій (Наказ N 113/5).

2. Установити, що штампи для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій проставляються на титульному аркуші установчих документів юридичної особи, засвідчуються підписом державного реєстратора та скріплюються його гербовою печаткою.

3. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

4. Державній реєстраційній службі України (Єфіменко Л. В.) довести цей наказ до відома державних реєстраторів виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, районних, районних в містах Києві та Севастополі державних адміністрацій та забезпечити його виконання.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.).

 

Міністр

О. Лавринович

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
реєстраційної служби України

Л. В. Єфіменко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
20.01.2012 N 113/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 січня 2012 р. за N 89/20402

ОПИС
гербової печатки державного реєстратора

Гербова печатка державного реєстратора має форму правильного кола діаметром 40 мм, краї печатки обрамлено подвійним бортиком. У центрі печатки знаходиться зображення малого Державного Герба України шириною 11 мм, висотою 15 мм, обрамлене колом діаметром 23 мм.

По зовнішньому від обрамлення Герба колу зліва направо українською мовою розміщується повне найменування відповідного виконавчого комітету міської ради міста обласного значення або районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації, далі після слів "Державний реєстратор" зазначаються прізвище, ім'я, по батькові державного реєстратора.

На нижньому стику напису найменування відповідного виконавчого комітету міської ради міста обласного значення або районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації у першому рядку центровим способом розміщується напис "УКРАЇНА", який з обох боків виділений шестикутними зірочками.

Печатка виготовляється з гуми.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади

О. В. Зеркаль

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали