НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

НАКАЗ

від 30 січня 2012 року N 6

м. Київ

Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на 2012 рік

З метою виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 996, наказую:

1. Затвердити Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на 2012 рік, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ НКРЕ
30.01.2012 N 6

Орієнтовний план
проведення консультацій з громадськістю в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, на 2012 рік

N

Тема консультації

Форма проведення консультації

Строк виконання

Відповідальні за підготовку

1.

Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2000 N 1755"

Електронні консультації

IV квартал

Управління ліцензування

2.

Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до переліку документів, які додаються до заяви на видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності"

Електронні консультації

IV квартал

Управління ліцензування

3.

Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до переліку органів ліцензування"

Електронні консультації

IV квартал

Управління ліцензування

4.

Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 N 1729"

Електронні консультації

IV квартал

Управління регулювання нафтогазового комплексу, юридичне управління, управління ліцензування, управління цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу, управління ліцензійного контролю та територіальних представництв

5.

Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 N 247"

Електронні консультації

IV квартал

Управління регулювання нафтогазового комплексу, юридичне управління

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали