МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.07.2011

м. Київ

N 443

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 серпня 2011 р. за N 981/19719

Про затвердження Переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)

Зміст

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Переліків посад та умов зарахування військовослужбовцям внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця)" від 20 липня 2011 року N 443.

- Перелік посад та умови зарахування військовослужбовцям частин і підрозділів спеціального призначення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця).

2. Перелік посад та умови зарахування військовослужбовцям підрозділів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з охорони дипломатичних і консульських представництв іноземних держав вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах (один місяць служби за півтора місяця).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали