ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 39

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які безоплатно надаються Державним комітетом телебачення і радіомовлення України

На виконання пункту 2 Плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року N 1076-р (План N 1076-р), наказую:

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які безоплатно надаються Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, згідно з додатком.

2. Департаменту інформаційної політики (Червак Б. О.) та департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) відповідно до компетенції розробити стандарти надання адміністративних послуг:

з оформлення подання Держкомтелерадіо України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації;

з погодження звернення іноземного засобу масової інформації для оформлення довгострокової візи;

з видачі довідки про випуск та/або розповсюдження не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету телебачення і радіомовлення України
14.02.2012 N 39

Перелік адміністративних послуг, які безоплатно надаються Державним комітетом телебачення і радіомовлення України

Найменування послуги

Нормативно-правові акти, якими передбачено надання послуги і порядок надання послуги

Видача довідки про випуск та/або розповсюдження не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою

Частина четверта статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна"; підпункт 23 пункту 4 Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, затвердженого Указом Президента України від 07.05.2011 N 559 (Положення N 559/2011); постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 N 597 "Про затвердження Порядку визначення обсягу книжкової продукції державною мовою, підготовка, випуск та/або розповсюдження якої здійснюються вітчизняними видавництвами і підприємствами розповсюдження книжкової продукції, для укладення договорів оренди приміщень"

Оформлення подання Держкомтелерадіо України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні працівників іноземних засобів масової інформації

Частина 11 статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (Закон N 3773-VI)

Погодження звернення іноземного засобу масової інформації для оформлення довгострокової візи

Абзац тринадцятий підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 567 "Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію" (Постанова N 567)

 

Начальник відділу
законопроектної роботи

Г. М. Красноступ

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали