АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.09.2011

м. Київ

N 720

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 жовтня 2011 р. за N 1190/19928

Про затвердження Переліку посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них та Порядку планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них

Зміст

1. Наказ Адміністрації державної прикордонної служби України "Про затвердження Переліку посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них та Порядку планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них" від 29 вересня 2011 року N 720.

- Перелік посад військовослужбовців Державної прикордонної служби України з установленими граничними строками перебування на них.

2. Порядок планової заміни військовослужбовців Державної прикордонної служби України на посадах з установленими граничними строками перебування на них.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали