ПІВДЕННА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 09.08.2011 р. N 763

Про затвердження переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття"

З метою вдосконалення митного контролю та митного оформлення, упорядкування процедури класифікації товарів і запобігання випадкам ухилення підприємствами та громадянами від сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) у повному обсязі, посилення контролю за виконанням вимог товарної номенклатури Митного тарифу України, затвердженого Законом України від 05.04.2001 N 2371-III (зі змінами) наказую:

1. Затвердити перелік товарів групи "ризику" та групи "прикриття", сформований відповідно до Порядку роботи відділу номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці, митниці, відділу контролю митної вартості та номенклатури регіональної митниці, митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженого наказом Держмитслужби від 07.08.2007 N 667, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.08.2007 за N 968/14235 (зі змінами), що додається.

2. Керівникам підрозділів митниці, що приймають участь у здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, у разі наявності обґрунтованих складних питань класифікації товарів за ознаками групи "ризику" та групи "прикриття", митний контроль і митне оформлення здійснювати з обов'язковим залученням посадових осіб відділу контролю митної вартості та класифікації товарів.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Південної митниці від 22.02.2011 N 150 "Про затвердження переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" (Наказ N 150) і від 29.03.2011 N 295 "Про актуалізацію переліку товарів за ознаками групи "ризику" та "прикриття" (Наказ N 295).

4. Начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики Південної митниці (Захарова Т. М.) направити інформацію щодо товарів, які внесені до переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" до Департаменту митних інформаційних технологій та статистики для внесення змін у довідники автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор-2006".

5. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Південної митниці (Кіпенко Н. М.) забезпечити розсилку цього наказу до відповідних підрозділів митниці.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на т. в. о. першого заступника начальника Південної митниці Стецюка В. О.

 

Т. в. о. начальника
Південної митниці

В. В. Заколодяжний

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали