ХЕРСОНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 10.08.2011 р. N 401

Про затвердження переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття"

З метою запобігання випадкам ухилення від сплати митних платежів у повному обсязі та установлених заходів нетарифного регулювання з причин неправильної класифікації товарів згідно УКТЗЕД при митному оформленні, та з метою оновлення переліку товарів групи ризику наказую:

1. Затвердити перелік товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та спеціальні заходи митного контролю для товарів, що переміщуються через митний кордон України та оформлюються в митних режимах "імпорт" (Додаток 1) та "експорт" (Додаток 2), що додається.

2. Начальникам митних постів та відділу митного оформлення при поданні до митного оформлення товарів групи "прикриття", забезпечити виконання спеціальних заходів митного контролю.

3. Начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики забезпечити внесення товарів групи "прикриття", до програмно - інформаційного комплексу "Інспектор - 2006" та спрацювання при митному оформленні таких товарів інформаційного повідомлення: "Товар віднесено до переліку товарів групи "прикриття" Херсонської митниці

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Херсонської митниці від 10.03.2011 N 110 "Про затвердження переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" (Наказ N 110).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника митниці згідно функціональних обов'язків.

 

Начальник Херсонської митниці

В. В. Булюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали