МИКОЛАЇВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.02.2012 р. N 84

Про затвердження Переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття", стосовно яких запроваджується посилений контроль за правильністю класифікації згідно з УКТЗЕД

Відповідно до статті 42 Митного кодексу України та на виконання наказу Держмитслужби України від 7 серпня 2007 р. N 667 "Про затвердження Порядку роботи відділу контролю митної вартості та класифікації товарів регіональної митниці, митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України" (із змінами та доповненнями, внесеними наказами Держмитслужби України від 3 березня 2010 р. N 190 та від 18 квітня 2011 р. N 316 (Наказ N 316)), з метою забезпечення надходження в повному обсязі митних платежів до Держбюджету України, а також недопущення випадків неправильної класифікації товарів згідно з УКТЗЕД, їх переміщення через митний кордон України з порушенням митного законодавства, наказую:

1. Затвердити Перелік товарів групи "ризику" та групи "прикриття", при митному оформленні яких запроваджується посилений контроль за правильністю класифікації згідно з УКТЗЕД (далі - Перелік), що додається.

2. Встановити, що перевірка правильності класифікації товарів, зазначених у Переліку здійснюється уповноваженими посадовими особами підрозділів митного оформлення. У разі наявності обґрунтованих сумнівів щодо правильності класифікації зазначених товарів, митне оформлення здійснювати з обов'язковим направленням запиту до відділу митних платежів.

3. В разі наявності пропозицій щодо наповнення переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" новими товарами начальникам митних постів надсилати такі переліки засобами електронної пошти на поштову скриньку відділу митних платежів.

4. Біленькій І. В., начальнику відділу митних інформаційних технологій, забезпечити включення Переліку в нормативно-довідкову базу ПІК "Інспектор-2006".

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Миколаївської митниці від 10 серпня 2011 р. N 674 "Про затвердження Переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття", стосовно яких запроваджується посилений контроль за правильністю класифікації згідно з УКТЗЕД" (Перелік N 674).

6. Кириченко Н. В., начальнику сектору організаційного та документального забезпечення, осіб, зазначених в наказі ознайомити під розпис.

7. Відповідальність за виконання вимог цього наказу покласти на начальника відділу митних платежів та начальників митних постів.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника митниці відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Начальник Миколаївської митниці

А. А. Поляков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали