КІРОВОГРАДСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 10.08.2011 р. N 346

Про затвердження "Переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та заходів, які застосовують до цих товарів з метою посилення контролю за правильністю їх класифікації згідно УКТЗЕД при їх митному оформленні" та втрату чинності наказу Кіровоградської митниці

Наказ втратив чинність(згідно з наказом Кіровоградської митниці від 20 лютого 2012 року N 119) (Перелік N 119)

На виконання вимог статей 40, 41, 42 Митного кодексу України, листа Держмитслужби України від 07.07.2009 N 11/4-10.14/6419-ЕП "Про формування переліків товарів групи "ризику" та групи "прикриття", уніфікації контролю за митним оформленням товарів групи "прикриття" та групи "ризику" при їх ввезенні на митну територію України, уникнення дублювання заходів різними наказами по митниці наказую:

1. Затвердити по Кіровоградській митниці Перелік товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та заходів, які застосовують до цих товарів з метою посилення контролю за правильністю їх класифікації згідно УКТЗЕД при їх митному оформленні (далі - Перелік), що додається до наказу.

2. Начальникам відділів митного оформлення N 1, N 2, митних постів:

2.1. При поданні до митного оформлення товарів групи "прикриття", забезпечити при здійсненні їх митного контролю виконання затверджених заходів посилення контролю за правильністю класифікації згідно УКТЗЕД.

2.2. Надавати пропозиції до відділу контролю митної вартості та класифікації товарів щодо доповнень до Переліку стосовно товарів та заходів контролю при їх митному оформленні.

3. Начальнику відділу контролю митної вартості та класифікації товарів:

3.1. При отриманні повідомлення з підрозділу митного оформлення про початок митного оформлення товарів групи "прикриття", забезпечити поглиблений аналіз заявлених відомостей на предмет правильності класифікації цих товарів та застосування подальших заходів контролю.

3.2. Забезпечити контроль за діями уповноважених по напрямку класифікації під час митного оформлення товарів зазначених у Переліку.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ по Кіровоградській митниці від 09.12.2009 N 745 "Про затвердження "Переліку товарів групи "ризику" та групи "прикриття" та заходів, які застосовують до цих товарів з метою посилення контролю за правильністю їх класифікації згідно УКТЗЕД при їх митному оформленні" та втрату чинності наказу Кіровоградської митниці" (зі змінами та доповненнями).

5. Начальнику відділу інформаційної роботи та митної статистики забезпечити введення товарів групи "прикриття", зазначених у Переліку, до програмного комплексу Інспектор 2006 та спрацювання при митному оформленні таких товарів інформаційного повідомлення: "Товар входить до переліку товарів групи "прикриття". Повідомити ВКМВКТ".

6. Цей наказ набирає чинності з 15 серпня 2011 року.

7. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення довести цей наказ до підрозділів митниці згідно листа розсилки.

8. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника начальника митниці Ю. О. Кульбако.

 

Т. в. о. начальника митниці

Ю. О. Кульбако

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали