ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2011 року N 121

Про затвердження Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування

Відповідно ст. 10 Закону України "Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення" та з метою забезпечення безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами наказую:

1. Затвердити Перелік вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держгірпромнагляду від 18.01.2011 N 11 "Про затвердження Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування" (Перелік N 11).

3. Ко...

 

Доступ до документа «Перелік від 30.12.2011 № 121 Про затвердження Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали