МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

НАКАЗ

від 3 червня 2011 року N 348

Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Держлікінспекції МОЗ

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), п. 9 Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" від 05.05.2011 N 547/2011 (Указ N 547/2011) наказую:

1. Установити, що інформація, отримана під час співпраці з органами державної влади, правоохоронними органами, юридичними та фізичними особами, працівниками Держлікінспекції МОЗ, її територіальних органів, установ та організацій, якщо вона стосується запобігання корупційним і злочинним проявам та може завдати шкоду інтересам третіх осіб, органів дізнання, слідства, суду, становить службову інформацію в Держлікінспекції МОЗ.

2. Заступнику голови комісії з проведення реорганізації Держлікінспекції МОЗ Литвиненку О. М. оприлюднити в установленому порядку на офіційному веб-сайті Держлікінспекції МОЗ даний наказ.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з проведення
реорганізації Держлікінспекції МОЗ

А. Д. Захараш

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали