МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.05.2011 р. N 139-р

Про затвердження переліку заходів у сфері культури і мистецтва, переліку закладів мистецтва, видатки на які здійснюються з обласного бюджету, та порядку використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки закладів мистецтва

Відповідно до статей 2, 18, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 148-р "Питання зміцнення фінансово - бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 148-р), рішення обласної ради від 25 березня 2011 року N 11 "Про затвердження Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2011 - 2015 роки", розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 29 березня 2011 року N 81-р "Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 148-р "Питання зміцнення фінансово - бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 81-р), з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів:

1. Затвердити перелік заходів у сфері культури і мистецтва, видатки на які здійснюються з обласного бюджету та перелік закладів мистецтва, видатки на фінансову підтримку яких здійснюються з обласного бюджету (додаються).

2. Затвердити порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для фінансової підтримки закладів мистецтва (додається).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
13.05.2011 N 139-р

ПЕРЕЛІК
заходів у сфері культури і мистецтва, видатки на які здійснюються з обласного бюджету

1. Забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору області:

участь художніх аматорських та професійних колективів, окремих виконавців, читачів бібліотек та працівників галузі області у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, святах, оглядах, творчих звітах тощо;

організація і проведення міжнародних, всеукраїнських, обласних, відкритих обласних, міжрайонних та районних культурно-мистецьких акцій;

присудження обласної премії імені Миколи Аркаса та проведення заходів із вшанування лауреатів попередніх років;

надання допомоги обласним відділенням, осередкам та організаціям творчих спілок України під час підготовки та проведення тематичних і персональних виставок, творчих вечорів, конкурсів, фестивалів, конференцій, зустрічей тощо;

відзначення державних свят, ювілеїв видатних осіб в історії України та пам'ятних дат Миколаївщини; відзначення професійних свят та пам'ятних дат у галузі культури та мистецтва; відзначення ювілеїв закладів культури і мистецтва, видатних діячів галузі;

проведення та участь у регіональних, міжнародних творчих конкурсах з проблем розвитку і використання російської мови та культури.

2. Забезпечення розвитку кадрового потенціалу галузі:

участь фахівців сфери культури, мистецтв та освіти у міжнародних, всеукраїнських, обласних наукових конференціях, семінарах, симпозіумах тощо;

організація і проведення міжнародних, всеукраїнських, міжобласних та обласних наукових конференцій, семінарів, симпозіумів, "круглих столів", презентацій, виставок тощо;

присудження щорічної обласної премії кращим працівникам області в галузі культури та мистецтва.

3. Проведення гастролей обласних театрів, обласної філармонії по області, в Україні та за її межами.

4. Заходи із збереження та розвитку етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин.

5. Заходи з популяризації української книги.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
13.05.2011 N 139-р

ПЕРЕЛІК
закладів мистецтва, видатки на фінансову підтримку яких здійснюються з обласного бюджету

1. Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії.

2. Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

3. Миколаївський державний театр ляльок.

4. Миколаївська обласна філармонія.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
13.05.2011 N 139-р

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для фінансової підтримки закладів мистецтва

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для фінансової підтримки закладів мистецтва (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів, передбачених для фінансової підтримки закладів мистецтва, є управління культури облдержадміністрації.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення статутної діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази, сценічне відтворення драматичних і музичних творів вітчизняних та іноземних авторів, створення і показ вистав і концертів відповідними закладами згідно з переліком за напрямами, передбаченими планом використання бюджетних коштів, зокрема, на:

поточні витрати;

капітальні витрати - придбання обладнання і предметів довгострокового користування, капітальне будівництво (придбання), капітальний ремонт, реконструкцію та реставрацію, інші капітальні витрати.

4. Бюджетні кошти використовуються управлінням культури облдержадміністрації у межах відповідних бюджетних призначень, встановлених рішенням про обласний бюджет Миколаївської області на відповідний рік, з урахуванням необхідності виконання взятих на облік в органах Державної казначейської служби бюджетних зобов'язань минулих років.

5. Обсяг фінансової підтримки обласних театрів, обласної філармонії, що надається для покриття поточних витрат, не забезпечених їх власними доходами, не повинен перевищувати 90 відсотків фактичного обсягу суми доходу від основної діяльності та дотації з бюджету, одержаного за підсумками року.

6. Управління культури облдержадміністрації затверджує результативні показники діяльності одержувачів бюджетних коштів з поквартальною розбивкою. Власні доходи на плановий бюджетний період визначаються з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

9. Інформацію про виконання результативних показників одержувачі бюджетних коштів надсилають у встановлений строк разом із бухгалтерською звітністю після закінчення кварталу управлінню культури облдержадміністрації для її узагальнення та подання Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації щокварталу.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали