ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1496

Київ

Про затвердження Переліку завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва на 2011 рік

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про Національну програму інформатизації", Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.98 N 1352 (із змінами та доповненнями), рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік", Положення про порядок формування Програми інформатизації міста Києва, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.07.2002 N 1500, з метою створення належних умов для економічного та соціального розвитку міста Києва на основі формування і використання електронних інформаційних ресурсів та сучасних інформаційних технологій, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Перелік завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва на 2011 рік, що додається.

2. Визначити Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації Переліку завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначати у встановленому законом порядку підрядні організації на виконання завдань (проектів) Програми інформатизації, затверджених пунктом 1 цього розпорядження.

3.2. Здійснювати взяття бюджетних зобов'язань за виконані роботи по Переліку завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва в Головному управлінні Державного казначейства України у місті Києві після отримання відповідних асигнувань з міського бюджету.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
22.08.2011 N 1496

Перелік
завдань (проектів) Програми інформатизації міста Києва на 2011 рік

N
з/п

Назва завдання (проекту)

Орієнтовний обсяг фінансування,
тис. грн.

Очікувані результати та дані про впровадження

1

2

3

4

1. Створення та розвиток інформаційної інфраструктури м. Києва

1.1

Модернізація основного та резервного вузлів мультисервісної корпоративної мережі виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

560,0

Розроблення технічного завдання на модернізацію основного та резервного вузлів мультисервісної корпоративної мережі виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Ремонт, обслуговування та закупівля обладнання. Дослідна експлуатація системи.

1.2

Розвиток інформаційно-телекомунікаційної системи Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

99,0

Розроблення технічного завдання на розвиток інформаційно-телекомунікаційної системи Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Закупівля обладнання, проведення необхідних робіт та налаштувань.

1.3

Створення інформаційно-телекомунікаційної системи "Реєстр інформаційних, телекомунікаційних, та інформаційно-телекомунікаційних  систем міста Києва" (1 черга)

99,0

Розроблення технічного завдання на інформаційно-телекомунікаційну систему. Розроблення форм реєстрів. Створення макету інформаційно-телекомунікаційної системи. Розгортання інформаційної системи в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях та підприємствах, які відносяться до сфери їх управління.

1.4

Вдосконалення функціональних можливостей та технічна підтримка зовнішніх інтерфейсів обміну інформацією Головного управління транспорту та зв'язку

85,0

Поширення в мережі Інтернет інформації про стан і розвиток транспорту та зв'язку в місті Києві. Обмін інформацією з зовнішніми користувачами.

1.5

Модернізація інформаційно-аналітичної системи обробки даних про об'єкти торгівлі та сфери послуг. Розширення переліку користувачів аналітичної системи обробки даних про об'єкти торгівлі та сфери послуг

56,0

Модернізація та включення додаткових функцій програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи обробки даних про об'єкти торгівлі та сфери послуг. Створення додаткових сервісів обробки інформації. Підключення Головного управління з питань захисту прав споживачів до системи обробки даних про об'єкти торгівлі та сфери послуг.

2. Інформаційне забезпечення діяльності місцевих органів виконавчої влади

2.1

Дослідження стану інформатизації структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій

93,0

Проведення інвентаризації інформаційних систем структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій. Аналіз стану інформатизації структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій. Розробка пропозицій щодо розвитку та модернізації інформаційних систем.

3. Інформаційне забезпечення потреб населення, підприємств, установ та організацій

3.1

Модернізація та функціональне розширення програмно-технічного комплексу інформаційно-довідкової служби Call-центру, супроводження програмно-апаратного комплексу інформаційно-довідкової служби Call-центр, забезпечення безперервного доступу структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних підприємств до інформаційно-довідкової служби Call-центру

1221,0

Розширення функціональних можливостей програмно-технічного комплексу інформаційно-довідкової служби Call-центру. Закупівля обладнання. Супроводження програмно-апаратного комплексу інформаційно-довідкової служби Call-центр. Забезпечення безперервного доступу структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій та комунальних підприємств до інформаційно-довідкової служби Call-центру.
Підключення основного та резервного каналів зв'язку. Створення інформаційної системи "Дзвінок порушнику".

3.2

Створення та впровадження автоматизованої системи обробки даних про населення міста на базі діючого макета комплексу інтелектуальних інформаційних технологій для інформаційного забезпечення повсякденної діяльності місцевих органів виконавчої влади в частині збирання, оброблення, зберігання та відображення інформації про населення міста (5 черга)

97,0

Впровадження автоматизованої інформаційно-аналітичної системи обробки даних про населення міста в районах міста Києва. Впровадження системи в районних в місті Києві державних адміністраціях. Інсталяція програмного забезпечення. Проведення навчання операторів.

ЗАГАЛОМ

2310,0

 

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали