Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження персонального складу комісії з проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 вересня 2019 року N 399

Про затвердження персонального складу комісії з проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2019 р. N 829 "Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" (Постанова N 829), Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 р. N 1074, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2019 р. N 738-р "Про утворення комісій з проведення реорганізації та ліквідації деяких центральних органів виконавчої влади" (Перелік N 738-р) наказую:

1. Затвердити персональний склад комісії з проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (далі - комісія), що додається.

2. Членам комісії у триденний строк подати заступнику голови комісії Г. Шафарук пропозиції до плану заходів, пов'язаних з реорганізацією, та кошторису витрат, пов'язаних з роботою комісії.

3. Заступнику голови комісії Г. Шафарук у дводенний строк подати на затвердження план заходів з проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр енергетики та захисту
довкілля, Голова комісії
з проведення реорганізації
Міненерговугілля

О. Оржель

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
11 вересня 2019 року N 399

СКЛАД
комісії з проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

ОРЖЕЛЬ
Олексій Анатолійович

- Міністр енергетики та захисту довкілля України, голова комісії (ідентифікаційний номер [...])

ШАФАРУК
Галина Василівна

- заступник директора департаменту - начальник відділу майнових відносин Департаменту корпоративних та майнових відносин Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, заступник голови комісії (ідентифікаційний номер [...])

ЛЕВЧУК
Тетяна Іванівна

- начальник Управління трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, секретар комісії (ідентифікаційний номер [...])

 

Члени комісії:

ВАСИЛЬЄВ
Роман Володимирович

- начальник Управління документообігу та контролю Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

ДІДЕНКО
Інна Володимирівна

- головний спеціаліст Сектору режимно-секретної роботи Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

КОВАЛЬОВА
Ірина Вікторівна

- начальник Управління по роботі з персоналом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

КУНЕЦЬ
Ігор Степанович

- начальник Адміністративного управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

ПЕРЖИНСЬКА
Світлана Леонідівна

- директор Департаменту бюджетного фінансування та звітності - головний бухгалтер Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

СИНИЦЯ
Маргарита Віталіївна

- начальник відділу представництва в судах Департаменту правового забезпечення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, (ідентифікаційний номер [...])

УГРЮМОВА
Софія Сергіївна

- директор Департаменту економіки та фінансів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ідентифікаційний номер [...])

САВЛУК
Світлана Анатоліївна

- заступник директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (ідентифікаційний номер [...]) (за згодою)

ЛОБАНОВА
Людмила Юріївна

- головний спеціаліст відділу з питань передачі майна управління реформування державної власності Департаменту управління державною власністю Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (ідентифікаційний номер [...]) (за згодою)
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали