МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2011 року N 900

Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити План діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (далі - План), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України забезпечити:

2.1. Здійснення підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

2.2. Внесення у десятиденний термін з дня одержання відповідного доручення змін до Плану у разі розробки проекту регуляторного акта, який відсутній у цьому Плані;

2.3. Подання щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним періодом, до Департаменту правового забезпечення та міжнародної діяльності інформації про хід виконання Плану.

3. Відділу стратегічного планування, моніторингу та аналізу Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення Плану та змін до нього на веб-сайті МОЗ України.

4. Департаменту правового забезпечення та міжнародної діяльності:

4.1. Довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів МОЗ України.

4.2. Забезпечити подання Плану до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

В. о. Міністра

Р. О. Моісеєнко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
13.12.2011 N 900

План
діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N
п/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

1

2

3

4

1

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку та Критеріїв встановлення медико-соціальними експертними комісіями ступеня втрати професійної працездатності у відсотках працівникам, яким заподіяно ушкодження здоров'я, пов'язане з виконанням трудових обов'язків"

Генеральна угода між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об'єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб'єднаннями

I квартал

Відділ медико-соціальної експертизи

2

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін і доповнень до наказу МОЗ України від 15.11.2005 N 606"

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства

II квартал

Відділ медико-соціальної експертизи

3

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін і доповнень до наказу МОЗ України від 23.01.95 N 13"

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства

III квартал

Відділ медико-соціальної експертизи

4

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 09.10.2000 N 247"

У зв'язку із розмежуванням повноважень між Міністерством охорони здоров'я України та Державною санітарно-епідеміологічною службою України (Указ Президента України від 06.04.2011 N 400 "Про Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України" (Указ N 400/2011))

I квартал

Управління громадського здоров'я, Держсанепідслужба України

5

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження індикаторів якості медичної допомоги"

Проект наказу "Про затвердження індикаторів якості медичної допомоги" розроблений з метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 16.08.2011 N 37565/1/1-11 щодо організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві" (Закон N 3612-VI) та наказу МОЗ України від 19.08.2011 N 524 (План N 524)

I квартал

Управління контролю якості медичних послуг

6

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ від 02.02.2011 N 49"

Проект наказу "Про внесення змін до наказу МОЗ від 02.02.2011 N 49 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" розроблений з метою виконання прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 N 712 "Про внесення змін до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" (Постанова N 712)

I квартал

Управління контролю якості медичних послуг

7

Проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок та Порядку проведення державної реєстрації харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок"

З метою посилення контролю за обігом харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок

III квартал

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

8

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, що знаходяться у незаконному обігу"

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 р. N 4 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 і від 10 жовтня 2007 р. N 1203"

I квартал

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

9

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Порядку проведення підтвердження заявлених особливих характеристик спеціального харчового продукту, його безпечності, якості, ефективності матеріалами, що додаються до заяви про віднесення харчового продукту до категорії спеціального з метою його державної реєстрації"

З метою посилення контролю за обігом харчових продуктів спеціального дієтичного споживання

II півріччя

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

10

Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Змін та доповнень до Переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров!я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів"

З метою покращення забезпечення населення лікарськими засобами

Протягом року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

11

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19.07.2005 N 360"

З метою удосконалення системи обігу лікарських засобів

Протягом року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

12

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів"

З метою гарантованого мінімального рівня медикаментозного забезпечення населення

Протягом року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

 

Директор Департаменту
правового забезпечення
та міжнародної діяльності

В. В. Коблош

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали