КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 січня 2012 р. N 138-р

Київ

Про затвердження плану першочергових заходів з підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році

Затвердити план першочергових заходів з підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 25 січня 2012 р. N 138-р

ПЛАН
першочергових заходів з підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році

1. Затвердити з урахуванням особливостей кліматичних умов оптимальну структуру посівних площ з метою запобігання зменшенню обсягів виробництва зерна.

Мінагрополітики,
Рада міністрів Автономної
Республіки Крим,
обласні держадміністрації.
До 20 березня.

2. Підготувати з урахуванням потреби у виробництві та подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо обсягів формування резервного фонду насіння сільськогосподарських рослин.

Мінагрополітики,
Мінекономрозвитку,
Мінфін,
Мін'юст.
До 20 березня.

3. Забезпечити у період підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт здійснення моніторингу цін на мінеральні добрива, що надходять на внутрішній ринок.

Мінекономрозвитку,
Мінагрополітики.
До 20 березня.

4. Вжити заходів до забезпечення діяльності Міжвідомчої експертної ради з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільськогосподарських товаровиробників у частині визначення нею переліку сільськогосподарської техніки та обладнання, що закуповуватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

Мінагрополітики.
До 20 березня.

5. Розглянути з урахуванням поданих Мінагрополітики пропозицій питання щодо можливості виділення з державного бюджету коштів у першому півріччі, необхідних для формування державного інтервенційного фонду.

Мінфін.
До 20 березня.

6. Вжити заходів до активізації кредитування банками підприємств агропромислового комплексу для проведення весняно-польових робіт.

Мінагрополітики,
Мінекономрозвитку,
Мінфін,
Національний банк (за згодою)
Асоціація українських банків та провідних банків (за згодою).
До 20 березня.

7. Провести за участю Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних, Севастопольської міської держадміністрацій, керівників територіальних управлінь Національного банку та банків наради з питань кредитування підприємств агропромислового комплексу та пролонгації кредитних зобов'язань сільськогосподарських підприємств, які постраждали внаслідок осінньої посухи.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим,
голови обласних,
Севастопольської міської держадміністрацій,
територіальні управління Національного банку (за згодою).
До 20 березня.

8. Рекомендувати під час внесення змін до місцевих бюджетів передбачити кошти для забезпечення здійснення заходів щодо забезпечення захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів, відновлення роботи внутрішньогосподарьких меліоративних систем і забезпечення розвитку тваринництва.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим,
голови обласних,
Севастопольської міської держадміністрацій.
До 20 березня.

9. Вжити заходів до забезпечення надходження на ринок України необхідного обсягу нафтопродуктів, зокрема, для задоволення потреб сільськогосподарських товаровиробників у період проведення весняно-польових робіт.

Міненерговугілля,
Мінагрополітики.
До 10 квітня.

10. Провести відповідно до компетенції ремонт та підготовку магістральних каналів, насосних станцій, гідротехнічних споруд, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем та забезпечити своєчасну подачу води для поливу на зрошуваних землях.

Держводагентство,
Мінагрополітики,
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська держадміністрації.
До 15 квітня.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали