ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 вересня 2011 року N 278

Про затвердження Плану заходів Держкомтелерадіо України щодо проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

З метою забезпечення виконання п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 N 777-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права" (План N 777-р)наказую:

1. Затвердити План заходів Держкомтелерадіо України щодо проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права (додається).

2. Наказ довести до відома згідно із розрахунком розсилки.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України А. Л. Мураховського.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомтелерадіо України
29.09.2011 N 278

План заходів
Держкомтелерадіо України щодо проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

N
з/п

Найменування заходу

Відповідальний структурний підрозділ

Строк виконання

1.

Організувати інформування населення з питань правового захисту у теле- та радіопередачах Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", обласних (регіональних) державних телерадіокомпаній.

департамент телебачення і радіомовлення

жовтень - грудень 2011 року

2.

Рекомендувати редакціям державних друкованих ЗМІ та комунальних друкованих періодичних видань місцевої сфери розповсюдження започаткувати тематичні рубрики для оприлюднення матеріалів з правової освіти населення.

департамент видавничої справи і преси

жовтень - грудень 2011 року

3.

Сприяти розміщенню в ефірі державних телерадіокомпаній художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

департамент телебачення і радіомовлення

жовтень - грудень 2011 року

4.

Сприяти презентації видань з правової тематики під час представлення Національної експозиції "Книги України" на 63 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку.

департамент видавничої справи і преси

12 - 16 жовтня 2011 року

5.

Рекомендувати редакціям державних та комунальних ЗМІ оприлюднювати інтерв'ю фахівців з питань реалізації і захисту прав людини.

департамент видавничої справи і преси,
департамент телебачення і радіомовлення,
управління інформаційної політики

жовтень - грудень 2011 року

6.

Рекомендувати Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ" сприяти висвітленню заходів, що відбудуться в рамках Всеукраїнського тижня права.

департамент видавничої справи і преси

 

 

Директор департаменту
видавничої справи і преси

О. А. Кононенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали