МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N 328-р

Про затвердження плану заходів із профілактики вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням у Миколаївській області

Відповідно до статей 2, 16, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Доручення Президента України від 24 травня 2011 року N 1-1/968 стосовно забезпечення реалізації державної політики у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії поширенню наркоманії:

1. Затвердити план заходів із профілактики вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням у Миколаївській області (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам затвердити відповідні заходи та забезпечити хід їх виконання.

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Хотіній), обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Колбасі), відповідальним за виконання плану заходів поінформувати управління освіти і науки облдержадміністрації про стан його реалізації до 28.11.2011, в подальшому до 1 липня та 1 грудня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
17.11.2011 N 328-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
із профілактики в області вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням у Миколаївській області

1. Забезпечити розгляд на засіданнях колегій райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад питання щодо профілактики вживання наркотичних засобів не за медичним призначенням, розроблення та реалізації комплексу заходів для вдосконалення роботи у цій сфері.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад(за узгодженням).

До 15 грудня 2011 року.

2. Сприяти висвітленню в засобах масової інформації питань щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Постійно.

3. Забезпечити проведення для дітей, підлітків груп ризику, учнівської молоді та їх батьків профілактичних і просвітницьких заходів стосовно протидії наркоманії, пропаганди здорового способу життя, формування навичок протистояння шкідливому впливу вживання наркотичних засобів або психотропних речовин не за медичним призначенням, у тому числі через мережу мобільних консультативних пунктів соціальної роботи.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я, Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Постійно.

4. Активізувати профілактичну роботу в навчальних закладах з питань протидії поширенню наркоманії, вживання наркотичних та психотропних речовин.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я.

Протягом 2011 - 2012 років.

5. Розробити та розповсюджувати серед молоді та підлітків буклети, плакати, пам'ятки, посібники, постери щодо формування у них негативного ставлення до вживання наркотичних та психотропних речовин.

Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (за узгодженням).

Постійно.

6. Забезпечувати надання соціальних послуг вживачам психоактивних речовин через мережу служб соціально-профілактичної роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Миколаївський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Протягом року.

7. Продовжити роботу по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників з питань проведення просвітницької роботи щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (за узгодженням).

Протягом року.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали