ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.07.2011 р. N 300

Про затвердження плану заходів із забезпечення організованого проведення вступної кампанії 2011 року у вищих навчальних закладах Запорізької області

Керуючись ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи п. 9 витягу з протоколу N 46 засідання Кабінету Міністрів України від 06.07.2011:

1. Затвердити план заходів із забезпечення організованого проведення вступної кампанії 2011 року у вищих навчальних закладах Запорізької області (далі - План заходів), що додається.

2. Управлінням облдержадміністрації: освіти і науки, у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити виконання Плану заходів.

3. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації надати голові облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження до 01.08.2011.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ярмощука М. А.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
26.07.2011 N 300

ПЛАН ЗАХОДІВ
із забезпечення організованого проведення вступної кампанії 2011 року у вищих навчальних закладах Запорізької області

1. Забезпечити створення і функціонування регіонального оперативного штабу "Вступна кампанія - 2011" із залученням рад ректорів і директорів вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації.

Липень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації

2. Забезпечити роботу консультативних телефонів з питань вступу до вищих навчальних закладів та оперативне реагування на зміст звернень.

Липень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації

3. Налагодити механізм взаємодії з Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України щодо розв'язання проблемних питань вступної кампанії.

Липень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації

4. Забезпечити інформування громадськості та засобів масової інформації про функціонування регіонального штабу, консультативних телефонів з питань вступної кампанії, розв'язання проблемних питань.

Липень 2011 року

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, у справах преси та інформації

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали