КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 липня 2011 р. N 803-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо підвищення ефективності використання поїзда комбінованого транспорту "Вікінг"

1. Затвердити план заходів щодо підвищення ефективності використання поїзда комбінованого транспорту "Вікінг", що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, та щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Міністерству інфраструктури інформацію про хід його виконання.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 13 липня 2011 р. N 803-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо підвищення ефективності використання поїзда комбінованого транспорту "Вікінг"

1. Розробити і подати Кабінетові Міністрів України проект розпорядження про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2009 р. N 381 "Про відкриття пункту контролю через державний кордон на території контейнерного термінала Одеса - Ліски" стосовно визначення його функціонального призначення як такого, що забезпечує діяльність пунктів пропуску через державний кордон в Одеському та Іллічівському морських торговельних портах, морському торговельному порту "Южний".

Забезпечити організацію роботи органів, що здійснюють контроль у зазначеному пункті, за принципом "єдиного офісу".

Мінінфраструктури, Мінфін, Держмитслужба, Адміністрація Держприкордонслужби.

Друге півріччя 2011 року.

2. Внести зміни до наказу Держмитслужби від 17 квітня 2008 р. N 396 "Про затвердження переліку товарів, до яких застосовуються заходи гарантування доставки при ввезенні на митну територію України" щодо визначення окремих видів товарів, що переміщуються транзитом поїздами комбінованого транспорту "Вікінг", до яких не застосовуються заходи гарантування доставки.

Мінфін, Мінінфраструктури, Держмитслужба.

Друге півріччя 2011 року.

3. Забезпечити вдосконалення процедури здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів під час їх переміщення через митний кордон України.

Мінфін, Мінінфраструктури, Держмитслужба, Адміністрація Держприкордонслужби.

Друге півріччя 2011 року.

4. Забезпечити проведення тарифної політики на паритетних умовах з Литовською Республікою та Республікою Білорусь під час здійснення поїздом комбінованого транспорту "Вікінг" транзитних контейнерних і контрейлерних перевезень з метою збільшення обсягу вантажопотоку.

Мінінфраструктури, МЗС, Мінекономрозвитку.

Постійно.

5. Забезпечити інформування країн - партнерів про умови функціонування поїзда комбінованого транспорту "Вікінг" з метою їх залучення до участі в реалізації проекту розвитку вантажних перевезень у напрямку Балтійське море - Чорне море і у зворотному напрямку.

Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, МЗС.

Постійно.

6. Утворити комісію для визначення тривалості процедур контролю товарів і транспортних засобів під час вивантаження контейнера із судна, завантаження його на платформу, оформлення перевізних документів з метою підвищення ефективності використання поїзда комбінованого транспорту "Вікінг".

Мінінфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінфін, Держмитслужба, Мінприроди, МОЗ, Мінагрополітики.

Друге півріччя 2011 року.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали