КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 26

Про затвердження Плану заходів щодо протидії у Київській області проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації на 2012 рік

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 24.02.2010 N 11273/110/1-08, відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити План заходів щодо протидії у Київській області проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації на 2012 рік (далі - План заходів), згідно з додатком.

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного Плану заходів, про що інформувати облдержадміністрацію через відділ у справах релігій і національностей облдержадміністрації щоквартально до 25 числа останнього місяця звітного кварталу в письмовому та електронному вигляді.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є. А.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 

Додаток
до розпорядження Київської обласної державної адміністрації
31.01.2012 N 26

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо протидії у Київській області проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації на 2012 рік

1. Проводити консультації з представниками місцевих релігійних організацій щодо необхідності проведення роботи з віруючими, спрямованої на виховання толерантного світогляду.

Відділ у справах релігій і національностей облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

2. Забезпечити взаємодію з правоохоронними органами щодо проведення попереджувально-профілактичної роботи з членами радикально налаштованих місцевих молодіжних організацій і угруповань, діяльність яких спрямована на поширення ксенофобії, расової та етнічної дискримінації.

Відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

3. Проводити інформаційно-просвітницьку та попереджувально-профілактичну роботу щодо запобігання проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації серед дітей, учнівської і студентської молоді та батьківської громадськості.

Головне управління освіти і науки, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

4. Проводити у бібліотеках області книжкові виставки, зустрічі, виховні бесіди, інші заходи, спрямовані на формування толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв і традицій представників різних національностей.

Управління культури і туризму, Головне управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

5. Проводити круглі столи, зустрічі з представниками місцевих громадських організацій національних меншин України щодо протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної нетерпимості.

Відділ у справах релігій і національностей облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

6. Забезпечити поширення соціальної реклами, спрямованої на підвищення рівня толерантності, запобігання проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в Україні, проведення моніторингу щодо її ефективності.

Київський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління у справах сім'ї та молоді, управління інформації та зв'язків з громадськістю, відділ у справах релігій і національностей облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Протягом 2012 року.

7. Забезпечити розміщення соціальної реклами щодо протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві на зовнішніх носіях (бігбордах і лайтбоксах).

Райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

8. Вдосконалити систему моніторингу за діяльністю друкованих та електронних засобів масової інформації, телерадіокомпаній щодо недопущення випадків розміщення інформації, виходу теле- і радіопередач, які містять ознаки розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.

Управління інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

9. Посилити контроль за недопущенням розповсюдження літератури, що містить ознаки розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності або образ почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

10. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов'язаних із протидією проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві.

Управління інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, редакція газети "Київська правда", державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія", райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Постійно.

11. Забезпечити розповсюдження спеціальних тематичних теле- та радіопередач, спрямованих на протидію проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві.

Управління інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, державна організація "Київська державна регіональна телерадіокомпанія", райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Протягом 2012 року.

12. Забезпечити облік звернень громадян щодо проявів ксенофобії, расової та етнічної дискримінації згідно з індексом 220 відповідно до Класифікатора звернень громадян, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 N 858.

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, відділ у справах релігій і національностей облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення).

Протягом 2012 року.

 

Заступник голови -
керівник апарату адміністрації

А. С. Спаський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали