ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2011 р. N 719

Про затвердження плану заходів в області у 2011 році з проведення Всеукраїнського тижня права

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 р. N 777-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права" (План N 777-р):

1. Затвердити план заходів з проведення в області у 2011 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади, районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради розробити до 1 жовтня 2011 року аналогічні заходи та забезпечити організацію їх виконання у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
12.09.2011 N 719

ПЛАН
заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести:

у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

Управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, Головне управління юстиції у Тернопільській області, УМВС України в Тернопільській області, районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради.
9 грудня 2011 року

з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини;

Територіальні органи центральних органів виконавчої влади, районні державні адміністрації за участю заінтересованих громадських організацій.
5 - 10 грудня 2011 року

в установах виконання покарань лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини;

Головне управління юстиції у Тернопільській області, Управління Державної пенітенціарної служби України у Тернопільській області.
5 - 10 грудня 2011 року

науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, діячів науки і культури;

Головне управління юстиції у Тернопільській області, управління освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради, юридичний факультет ТНЕУ.
5 - 10 грудня 2011 року

2. Організувати:

у засобах масової інформації виступи з питань реалізації і захисту прав людини;

Територіальні органи центральних органів виконавчої влади, районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради за участю заінтересованих громадських організацій.
Грудень

проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах, виставкових комплексах та військових частинах тематичних стендів;

Управління культури, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, Головне управління юстиції у Тернопільській області, УМВС України в Тернопільській області, обласна державна телерадіокомпанія, районні держадміністрації, виконком Тернопільської міської ради за участю заінтересованих громадських організацій.
5 - 10 грудня 2011 року

показ художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

Управління культури обласної державної адміністрації, обласна державна телерадіокомпанія.
5 - 10 грудня 2011 року

3. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

Управління культури, освіти і науки, у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, Головне управління юстиції у Тернопільській області, УМВС України в Тернопільській області, обласна державна телерадіокомпанія, районні держадміністрації, виконком Тернопільської міської ради.
5 - 10 грудня 2011 року

4. Надати безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

Територіальні органи центральних органів виконавчої влади, районні державні адміністрації за участю заінтересованих громадських організацій.
5 - 10 грудня 2011 року

5. Сприяти широкому висвітленню в державних друкованих та електронних засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Обласна державна телерадіокомпанія, районні державні адміністрації, виконком Тернопільської міської ради.
5 - 10 грудня 2011 року.

6. Видати та провести презентацію книги правозахисника, засновника Української Гельсінської спілки на Тернопільщині, депутата Верховної Ради України I та II скликань Горохівського Л. Ф.

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації обласної державної адміністрації.
Грудень.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали