КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 3 жовтня 2011 р. N 985-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві

Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 3 жовтня 2011 р. N 985-р

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві

1. Провести:

1) на території Чернівецької області культурно-мистецькі заходи з нагоди 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві із залученням провідних мистецьких колективів, зокрема Національної заслуженої капели бандуристів України.

Мінкультури, МОНмолодьспорт, Міноборони, Чернівецька облдержадміністрація, Національна академія наук (за згодою).

Друге півріччя;

2) на території Державного історико-архітектурного заповідника "Хотинська фортеця" середньовічний історичний фестиваль "Битва націй".

Чернівецька облдержадміністрація, Мінрегіон.

Друге півріччя;

3) на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича міжнародну наукову конференцію, присвячену подіям Хотинської війни 1620 - 1621 років.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Чернівецька облдержадміністрація, Національна академія наук (за згодою).

Жовтень;

4) дослідницьку роботу з вивчення подій Хотинської війни 1620 - 1621 років, археологічні дослідження, підготувати та видати відповідні науково-популярні видання.

Національна академія наук (за згодою), МОНмолодьспорт, Мінкультури.

Друге півріччя;

5) у навчальних закладах конкурс учнівських та студентських наукових робіт, присвячених 390-й річниці перемоги у Хотинській битві.

МОНмолодьспорт, Чернівецька облдержадміністрація.

Друге півріччя.

2. Забезпечити:

1) благоустрій території Державного історико-архітектурного заповідника "Хотинська фортеця" та облаштування приміщень для створення музейних експозицій, присвячених перемозі українсько-польського війська у Хотинській битві.

Чернівецька облдержадміністрація, Мінрегіон.

Друге півріччя;

2) упорядкування об'єктів культурної спадщини, пам'ятників та місць поховання осіб, які загинули в боротьбі за свободу та незалежність Української держави.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури.

Друге півріччя;

3) участь особового складу Збройних Сил у проведенні спільних з місцевими органами виконавчої влади та представниками громадських організацій заходів з відзначення 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві.

Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Друге півріччя;

4) демонстрацію кінофільмів, що ілюструють події національно-визвольної боротьби українського народу в першій половині XVII століття, становлення та розвиток державності, роль видатних особистостей у вітчизняній історії.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Держкомтелерадіо, Мінкультури.

Друге півріччя;

5) участь у заходах з нагоди 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві представників дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні та української громадськості за кордоном.

МЗС, Мінрегіон, Чернівецька облдержадміністрація.

Друге півріччя;

6) видання:

книги "Хотин тисячолітній".

Мінрегіон, Чернівецька облдержадміністрація.

Друге півріччя;

книги, присвяченої Хотинській битві.

Мінрегіон.

Друге півріччя;

7) широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення 390-ї річниці перемоги у Хотинській битві, організацію трансляції циклів тематичних теле- і радіопередач, виступів провідних учених та представників громадськості.

Держкомтелерадіо, Міноборони, Національна академія наук (за згодою), Мінкультури, Чернівецька облдержадміністрація.

Друге півріччя.

3. Активізувати вивчення і популяризацію політичної та військової діяльності гетьмана Петра Сагайдачного, інших визначних воєначальників та учасників Хотинської битви, зокрема:

провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах цикли бесід, уроків, годин спілкування, присвячених перемозі у Хотинській битві та її ролі в європейській історії;

організувати у музеях, бібліотеках, навчальних закладах тематичні виставки документів, книг та предметів колекцій, пов'язаних з подіями Хотинської битви, провести заходи, спрямовані на зміцнення єдності та консолідації суспільства з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Міноборони, Укрдержархів, Чернівецька облдержадміністрація, Національна академія наук (за згодою).

Друге півріччя.

4. Організувати у гарнізонних будинках офіцерів, бібліотеках, клубах, народознавчих світлицях виставки художньої та історичної літератури, періодичних видань, присвячених 390-й річниці перемоги у Хотинській битві.

Міноборони.

Друге півріччя.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали