КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 березня 2012 р. N 139-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 2 квітня 2012 р. Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення і подання до 15 квітня Кабінетові Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 березня 2012 р. N 139-р

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення у 2012 році 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України

1. Надати підтримку:

1) раді Організації ветеранів України у:

підготовці та проведенні у м. Києві VI з'їзду Організації ветеранів України та урочистостей з нагоди 25-ї річниці її заснування.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Мінсоцполітики, Мінкультури, МОНмолодьспорт, МОЗ.

29 березня;

проведенні святкового концерту з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України.

Мінкультури.

29 березня;

2) Кримській республіканській, обласним, Київській та Севастопольській міським організаціям ветеранів - у проведенні за участю керівників місцевих організацій та органів місцевого самоврядування урочистостей з нагоди 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом березня;

3) первинним, районним, районним у містах та міським організаціям ветеранів - у проведенні заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом березня.

2. Вжити заходів з поліпшення соціально-побутового і медичного обслуговування одиноких, малозабезпечених ветеранів війни та праці, організувати відвідування ветеранів війни, що перебувають у госпіталях та інтернатних установах системи органів праці та соціального захисту населення для громадян похилого віку та інвалідів.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом березня.

3. Підготувати та подати в установленому порядку пропозиції щодо нагородження активістів Організації ветеранів України відзнаками Кабінету Міністрів України.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

До 25 березня.

4. Організувати зустріч, розміщення, перебування та медичне обслуговування учасників заходів з відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, МОЗ.

29 березня.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали