Додаткова копія: Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 серпня 2011 р. N 777-р

Київ

Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

1. Затвердити план заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям:

забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел;

розробити до 1 жовтня 2011 р. плани заходів щодо участі у проведенні у 2011 році Всеукраїнського тижня права.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 17 серпня 2011 р. N 777-р

ПЛАН
заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести:

у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

МОНмолодьспорт, Мін'юст, МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

9 грудня;

з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації за участю заінтересованих громадських та міжнародних організацій.

5 - 10 грудня;

в установах виконання покарань лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

Мін'юст, ДПтС.

5 - 10 грудня;

науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

Мін'юст, МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Національна академія правових наук, Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук.

5 - 10 грудня;

Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького.

Мін'юст, Координаційна рада молодих юристів при Мін'юсті, Інститут держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук.

5 - 10 грудня.

2. Організувати:

у засобах масової інформації виступи з питань реалізації і захисту прав людини.

Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації за участю заінтересованих громадських та міжнародних організацій.

Грудень;

проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах, виставкових комплексах та військових частинах тематичних стендів.

Мінкультури, Мін'юст, МОНмолодьспорт, МВС, Держмолодьспорт, Держкомтелерадіо, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації за участю заінтересованих громадських та міжнародних організацій.

5 - 10 грудня;

проведення виставки-форуму "Правники - суспільству".

Мін'юст, Координаційна рада молодих юристів при Мін'юсті.

8 - 10 грудня;

показ художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

Мінкультури, Держкомтелерадіо.

5 - 10 грудня.

3. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

МОНмолодьспорт, Мін'юст, МВС, Держмолодьспорт, Мінкультури, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

5 - 10 грудня.

4. Надати безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації за участю заінтересованих професійних об'єднань правників, громадських та міжнародних організацій.

5 - 10 грудня.

5. Сприяти широкому висвітленню в державних друкованих та електронних засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

5 - 10 грудня.

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали