ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2011 р. N 52/А-2011

Про затвердження плану заходів з реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в Одеській області

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1035-р, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2009 року N 18191/1/1-09:

1. Затвердити план заходів з реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в Одеській області (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити керівникам структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації, причетним до виконання заходів, надати до 1 грудня 2011 року управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації інформацію про виконання плану заходів та пропозиції до проекту відповідного плану заходів на наступний рік.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Одеської обласної державної адміністрації (Леонов І. Б.) узагальнити надані матеріали та поінформувати обласну державну адміністрацію до 25 січня 2012 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
31.01.2011 N 52/А-2011

План
заходів з реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в Одеській області

1. Розроблення та впровадження ефективного механізму налагодження комунікацій між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства.

1.1. Розробити, обговорити та впровадити Стратегію розвитку інфраструктури громадянського суспільства в Одеській області на період 2011 - 2014 роки, спрямованої на створення сприятливих умов для формування і діяльності громадських об'єднань та розвитку різних форм співпраці органів публічної влади з громадськістю.

Протягом року

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, структурні підрозділи облдержадміністрації

1.2. Забезпечити громадські обговорення з суспільно-значущих проблем регіону.

Протягом року

Структурні підрозділи облдержадміністрації

1.3. Провести:

- VII Всеукраїнську благодійну акцію "Почуйте всі";

- тижні молодіжного самоврядування в органах державної влади;

Протягом року

Управління облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді, у справах фізичної культури та спорту

- обласні, зональні семінари, наради з актуальних питань розвитку агропромислового комплексу;

Протягом року

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

- ярмарково-виставкові заходи.

Протягом року

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

1.4. Організувати за участю громадських організацій центр наметових літніх таборів для молоді.

Липень

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

2. Діяльність консультативно-дорадчих органів Одеської обласної державної адміністрації.

2.1. Провести засідання громадських рад для забезпечення врахування думки громадськості у формуванні та реалізації регіональної політики.

Протягом року

Структурні підрозділи облдержадміністрації

3. Взаємодія з громадськістю за допомогою веб-сайту Одеської обласної державної адміністрації.

3.1. Постійно оновлювати рубрики "Діяльність громадської ради" на сайті обласної державної адміністрації та рубрик "Діалог влади з громадськістю", "Політичний діалог", "Співпраця з політичними партіями та іншими об'єднаннями громадян", "Діалог влади з громадськістю-РДА" на веб-сайті управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

Протягом року

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

3.2. Інформувати громадськість за допомогою веб-сайту Одеської обласної державної адміністрації про діяльність підприємств транспортного комплексу Одеської області та розміщувати відповіді, матеріали на найбільш актуальні запитання мешканців регіону.

Протягом року

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації

3.3. Постійно оновлювати на веб-сайті управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації рубрики "Новини" про надзвичайні події в регіоні та хід їх ліквідації.

Протягом року

Управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації

3.4. Розміщувати на веб-сайті Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації інформацію про діяльність обласних громадських об'єднань відповідного напрямку.

Протягом року

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

4. Взаємодія з громадськими організаціями, представниками засобів масової інформації, іншими групами громадськості.

4.1. Провести:

- зустріч працівників Головного управління юстиції в Одеській області з представниками інститутів громадянського суспільства в рамках Всеукраїнського тижня права;

Грудень

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації спільно з Головним управлінням юстиції в Одеській області

- дні "відкритих дверей" у дитячо-юнацьких спортивних школах, спортивних і фізкультурно-оздоровчих клубах громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості і обласних спортивних федерацій;

Протягом року

Управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації

- прес-конференції з актуальних питань програми "Освіта Одещини на 2011 - 2014 роки";

Протягом року

Управління освіти і науки облдержадміністрації

- "гарячі" телефонні лінії, виступи в телепередачах Одеської обласної державної телерадіокомпанії з актуальних соціально-економічних та суспільно-політичних питань розвитку Одеської області.

Протягом року

Структурні підрозділи облдержадміністрації

Залучати:

- представників національно-культурних та релігійних організацій до благодійної діяльності;

Протягом року

Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації

- організації роботодавців як соціальних партнерів до реалізації заходів територіальних програм зайнятості населення Одеської області на 2010 - 2011 роки;

Протягом року

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

- громадян та представників громадських організацій на правах громадських інспекторів для спостереження за станом зберігання та використання культурної спадщини.

Протягом року

Управління охорони об'єктів культурної спадщини облдержадміністрації

4.3. Інформувати громадськість щодо реалізації пріоритетів державної політики в аграрному секторі економіки області на сторінках газети "Одеські вісті" у рубриці "АПК: реалії, резерви і перспективи".

Протягом року

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

5. Вивчення громадської думки.

5.1. Узагальнити інформацію про проведення консультацій з громадськістю органами виконавчої влади області та їх взаємодію з громадськими радами.

До 25 червня та 25 грудня

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

5.2. Залучити до підготовки та обговорення програм і прогнозів соціально-економічного розвитку області представників громадських організацій.

Протягом року

Структурні підрозділи облдержадміністрації

6. Підвищення кваліфікації працівників щодо комунікативних навичок.

6.1. Провести семінар з працівниками відділів (секторів) внутрішньої політики районних державних адміністрацій "Основні напрямки взаємодії з інститутами громадянського суспільства. Форми та методи комунікацій".

Протягом року

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали