ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 04.08.2011р. N 459

Про затвердження Положень про порядок призначення стипендій міського голови в 2011 році

З метою збереження і розвитку творчого потенціалу нації, формування в суспільстві сприятливих умов для становлення особистості, підтримки обдарованої молоді, подальшого стимулювання та матеріального заохочення обдарованих і перспективних спортсменів, студентів, молоді, відповідно до Указу Президента України від 24 квітня 2000 року N 612/2000 "Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді", Указу Президента України від 02.08.2006 N 667/2006 "Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту", рішень міської ради від 02.03.2010 N 1159 "Про затвердження Програми розвитку галузі фізичної культури і спорту на 2010 - 2012 роки", від 28.12.2007 N 481 "Про затвердження програми "Молодь Житомира" на 2008 - 2011 роки" (зі змінами), ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити:

1.1. Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих та перспективних спортсменів м. Житомира згідно з додатком 1;

1.2. Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих та перспективних студентів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, молодіжним лідерам згідно з додатком 2.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення міськвиконкому від 10.12.2009 N 827 "Про затвердження Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих та перспективних спортсменів м. Житомира".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О. М.

 

Перший заступник міського
голови з питань діяльності
виконавчих органів ради

Г. В. Семенець

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
04.08.2011 N 459

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих та перспективних спортсменів міста Житомира

1. Стипендії міського голови призначаються обдарованим та перспективним спортсменам - членам збірних команд міста з видів спорту, переможцям та призерам всеукраїнських та міжнародних змагань, які є вихованцями дитячо-юнацьких шкіл міста, студентами вищих навчальних закладів міста I - IV рівнів акредитації, членами команд спортивних клубів, з метою морального заохочення та матеріальної підтримки, що сприяє підвищенню високого рівня спортивної майстерності молоді міста.

2. В 2011 році встановлюється 100 стипендій міського голови розміром в 500 гривень кожна для обдарованих та перспективних спортсменів м. Житомира, за результатами виступів спортсменів у змаганнях Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

3. Обов'язковою умовою для призначення стипендії є здобуття спортсменом у поточному році 1 - 6 місць на чемпіонатах або кубках України серед дорослих, молоді (юніорів), юнаків, дівчат та участь у чемпіонатах або кубках Європи, світу.

4. За рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті по КТКВК 130102 "Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань" шляхом прийняття розпорядження міського голови, за рекомендацією міської координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, на відзначення Дня фізичної культури і спорту виплачується 75 стипендій; 25 стипендій виплачується в кінці IV кварталу 2011 року за підсумками спортивного року.

5. Стипендіату не може бути призначено більше ніж одна стипендія одночасно.

6. За рекомендацією міської координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, за особливі спортивні досягнення, стипендія спортсменам може бути призначена повторно упродовж року.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
04.08.2011 N 459

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок призначення стипендій міського голови обдарованим та перспективним студентам вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації міста Житомира, молодіжним лідерам

1. Стипендії міського голови призначаються обдарованим та перспективним студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації міста Житомира, молодіжним лідерам з метою збереження і розвитку творчого потенціалу нації, формування в суспільстві сприятливих умов для становлення особистості та підтримки обдарованої молоді, за особистий вклад в соціально-культурний розвиток міста.

2. Стипендії міського голови призначаються шляхом прийняття розпорядження міського голови, і виплачуються за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті по КТКВК 091103 на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді.

3. Чотирнадцять стипендій, із розрахунку 1000 гривень кожному, виплачуються одноразово в 2011 році на відзначення заснування Дня міста Житомира.

4. На здобуття стипендій може бути висунуто мешканців м. Житомира віком від 14 до 35 років: студентів вищих навчальних закладів II - IV рівнів акредитації, лідерів громадських організацій, об'єднань, фондів, які зробили особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури і громадської діяльності м. Житомира.

5. Органи, які висувають кандидатів на здобуття стипендії, подають до управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради щороку до 15 серпня наступні документи:

клопотання про призначення стипендії;

відомості про наукові, навчальні, культурні, та інші досягнення осіб, які висуваються на здобуття стипендії;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру особі, висунутої на здобуття стипендії;

копію паспорту (копія свідоцтва про народження).

6. Список кандидатур стипендіатів визначаються до 30 серпня управлінням у справах сім"ї, молоді та спорту міської ради та в подальшому подається для остаточного погодження Житомирському міському голові.

 

Секретар міської ради

Н. П. Леонченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали