МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.02.2012

м. Київ

N 71

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за N 339/20652

Про затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України

Відповідно до Указів Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", від 13 лютого 1997 року N 134 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки" та з метою реалізації рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 27 січня 2012 року (протокол колегії Міністерства соціальної політики України від 27 січня 2012 року N 1) щодо затвердження положень про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства соціальної політики України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "Знак пошани".

1.2. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За вислугу" (Наказ N 71).

1.3. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За сумлінну працю".

1.4. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За сумлінне батьківство".

1.5. Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - Почесна грамота Міністерства соціальної політики України.

2. Визнати такими, що втратили чинність підпункт 1.2 пункту 1 наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 25 квітня 2007 року N 1304 "Про нагородну діяльність Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 травня 2007 року за N 526/13793, та Положення про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту "За сумлінне батьківство", затверджене наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 25 квітня 2007 року N 1304, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 22 травня 2007 року за N 527/13794.

3. Управлінню кадрового забезпечення (В. Карастоянова) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

С. Тігіпко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Профспілки працівників
соціальної сфери України,
член колегії

В. І. Тьоткін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України
10.02.2012 N 71

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за N 339/20652

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "Знак пошани"

I. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак "Знак пошани" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.

1.2. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Міністерства соціальної політики України (далі - Міністерство), центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики України (далі - Міністр), підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, видатні особисті досягнення, пов'язані із реалізацією державної соціальної політики України, які мають стаж роботи в сфері управління Міністерства не менше ніж двадцять років.

1.3. Нагрудним знаком можуть бути нагороджені інші особи та працівники органів державної влади, підприємств, установ і організацій, в тому числі громадських, які внесли значний вклад у забезпечення реалізації державної соціальної політики.

1.4. В окремих випадках за значні особисті досягнення нагородження можливе без врахування стажу роботи за рішенням Міністра.

1.5. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "Знак пошани" один раз.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито, з обговоренням на зборах трудового колективу, де працює особа, яку представляють до нагородження.

2.2. Подання про нагородження вносять на ім'я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов'язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та відповідних органів громадських організацій, визначених їх статутними положеннями.

2.3. У поданні зазначаються заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:

біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби відповідного органу та скріплена печаткою;

інформація про досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.

2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи, вносяться не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження.

2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.

2.7. У разі порушення вимог цього Положення подання разом з матеріалами повертається суб'єкту подання.

2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв'язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.

Працівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій у зв'язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.

III. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій, членом якої є нагороджена особа.

Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

 

Начальник Управління
кадрового забезпечення

В. Карастоянова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали