МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 вересня 2011 року N 364

Про затвердження Положення про госпрозрахунковий відокремлений структурний підрозділ "Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод" приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство"

З метою приведення діяльності господарських товариств, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, до вимог Закону України "Про акціонерні товариства", а також забезпечення ефективної роботи органів управління ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" наказую:

1. Затвердити Положення про госпрозрахунковий відокремлений структурний підрозділ "Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод" приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство", що додається*.


* Додаток не наводиться

2. Голові правління ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" Розвозчику Ю. Ф.:

2.1. Довести цей наказ до відома госпрозрахункового відокремленого структурного підрозділу "Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод" приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство" та забезпечити його завіреними належним чином копіями відповідного Положення.

2.2. Надати до Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту, Департаменту державної власності, Управління персоналу та Департаменту правового забезпечення Міністерства інфраструктури копії положень про госпрозрахунковий відокремлений структурний підрозділ "Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод" приватного акціонерного товариства "Українське Дунайське пароплавство".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали