Про затвердження Положення про стипендію Миколаївської обласної державної адміністрації студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації

Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
від 10 березня 2011 року N 59-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
1 квітня 2011 р. за N 32/1791

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", обласної Програми "Молодь Миколаївщини" на 2011 - 2015 роки, затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 30 грудня 2010 року N 2, з метою посилення соціального захисту студентів-сиріт, студентів з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентів-інвалідів з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації:

1. Затвердити Положення про стипендію Миколаївської обласної державної адміністрації студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації (далі - Положення), що додається.

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) (Жуку М. В.) забезпечити виплату стипендії облдержадміністрації студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації, за рахунок асигнувань, виділених з обласного бюджету управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації на виплату заманеної стипендії.

3. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Жуку М. В.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 2 квітня 2009 року N 110-р "Про затвердження Положення про стипендію облдержадміністрації студентам-сиротам, студентам з числа дітей, що залишились без батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області 28 квітня 2009 року за N 32/1633.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
10.03.2011 N 59-р

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області
1 квітня 2011 р. за N 32/1791

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію Миколаївської обласної державної адміністрації студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації

1. Порядок призначення стипендії

1.1. Стипендія Миколаївської обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрації) призначається студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості, які навчаються у вищих навчальних закладах Миколаївської області III - IV рівнів акредитації і не мають академічної заборгованості за результатами попереднього семестрового контролю.

1.2. Розмір стипендії становить 150 грн. на місяць і виплачується з початку навчального року до початку наступного навчального року.

1.3. Стипендія студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, призначається за умови надання таких документів:

копії паспорта особи або копії свідоцтва про народження і довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

копії документів, що засвідчують обставини, через які дитина не має батьківського піклування;

клопотання адміністрації вищого навчального закладу Миколаївської області III - IV рівнів акредитації, де навчається особа.

1.4. Стипендія студентам-інвалідам з сільської місцевості призначається за умови надання таких документів:

копії паспорта особи або копії свідоцтва про народження і довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

копії акта огляду МСЕК або медичного висновку про дитину-інваліда до 18 років;

клопотання адміністрації вищого навчального закладу Миколаївської області III - IV рівнів акредитації, де навчається особа.

1.5. Документи для призначення стипендії облдержадміністрації надаються вищими навчальними закладами Миколаївської області III - IV рівнів акредитації управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щороку до 1 жовтня за станом на 1 вересня.

1.6. Вищі навчальні заклади Миколаївської області III - IV рівнів акредитації щомісяця до 5 числа повідомляють управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації про зміни кількісного складу студентів-сиріт, студентів з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентів-інвалідів з сільської місцевості, які мають право на отримання стипендії облдержадміністрації.

У разі появи протягом місяця нових осіб з числа відповідних категорій студентів (студентів-сиріт, студентів з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентів-інвалідів з сільської місцевості), які мають право на отримання вищезазначеної стипендії, вищі навчальні заклади III - IV рівнів акредитації до 5 числа наступного звітного місяця надають управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації необхідні документи, зазначені в підпунктах 1.3 - 1.4 цього Положення.

1.7. Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації на підставі документів, наданих вищими навчальними закладами, щомісяця затверджує список студентів-сиріт, студентів з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентів-інвалідів з сільської місцевості, яким виплачується стипендія облдержадміністрації поточного місяця.

1.8. Виплата стипендії студентам припиняється у випадках:

академічної заборгованості студента за результатами попереднього семестрового контролю;

академічної відпустки студента;

відрахування студента з вищого навчального закладу.

2. Порядок фінансування

2.1. У межах коштів, передбачених в обласному бюджеті, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щомісяця планує видатки ні виплату стипендії студентам-сиротам, студентам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та студентам-інвалідам з сільської місцевості по кожному вищому навчальному закладу області III - IV рівнів акредитації.

2.2. На підставі наказу начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щодо затвердження списку студентів, яким поточного місяця буде виплачуватись стипендія облдержадміністрації, управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації перераховує кошти на відповідні розрахункові рахунки вищих навчальних закладів Миколаївської області III - IV рівнів акредитації.

2.3. Вищі навчальні заклади Миколаївської області III - IV рівнів акредитації, студенти яких отримують згідно з цим Положенням стипендію облдержадміністрації, подають управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щоквартальний звіт про цільове використання коштів на виплату стипендії не пізніше 5 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

 

Начальник управління у справах
сім'ї та молоді облдержадміністрації

М. В. Жук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали