МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 грудня 2011 року N 794

Про затвердження Положення про внутрішньооб'єктовий режим у центральному апараті Міненерговугілля України

Відповідно до вимог пунктів 190, 198 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 N 1561-12, з метою забезпечення режиму секретності у процесі здійснення повсякденної діяльності та виконання робіт, пов'язаних з державною таємницею, наказую:

1. Затвердити Положення про внутрішньооб'єктовий режим у центральному апараті Міненерговугілля України (далі - Положення).

2. Начальнику Спеціального відділу Войтенку С. В.:

2.1. Довести вимоги цього Положення до структурних підрозділів центрального апарату Міненерговугілля України.

2.2. Забезпечити контроль за дотриманням вимог цього Положення.

3. Визнати такими, що втратили чинність, наказ Міністерства вугільної промисловості України від 24.05.2007 N 185 "Про затвердження Положення про внутрішньооб'єктовий режим у центральному апараті Мінвуглепрому України" та наказ Міністерства палива та енергетики України від 05.11.2007 N 045 со "Про затвердження Положення про внутрішньооб'єктовий режим Відділу режимно-секретної та мобілізаційної роботи Мінпаливенерго України".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали