ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2012 року N 84

Про затвердження Порядку

Відповідно до підпункту 18 пункту 10 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040, наказую:

1. Затвердити Порядок обліку та систематизації актів законодавства у Державній фінансовій інспекції України (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ГоловКРУ від 26.02.2008 N 105.

3. Відділу організації документообігу Департаменту адміністративно-господарського забезпечення (М'якшило Н. Г.) довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів Держфінінспекції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

В. В. Костюшко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держфінінспекції України
01.03.2012 N 84

Порядок
обліку та систематизації актів законодавства у Державній фінансовій інспекції України

1. Порядок обліку та систематизації актів законодавства у Державній фінансовій інспекції України (далі - Порядок) розроблено відповідно до підпункту 18 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040 "Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації".

2. Порядок визначає діяльність Держфінінспекції України з питань обліку та систематизації актів законодавства.

3. Облік та систематизація актів законодавства у Держфінінспекції України здійснюється з метою забезпечення її точною і повною інформацією про чинне законодавство України, надання допомоги працівникам Держфінінспекції України в оперативному пошуку законодавчих актів.

4. Акти законодавства України, спеціальна юридична література, електронні інформаційні правові системи, що зберігаються та використовуються у Держфінінспекції України, становлять інформаційний фонд.

Інформаційний фонд складається з документального фонду актів законодавства (далі - документальний фонд), бібліотечного фонду та електронного фонду нормативно-правових актів.

5. До складу документального фонду належать:

Конституція України;

кодекси України;

тексти актів законодавства, отриманих Держфінінспекцією України з Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів влади;

міжнародні договори України;

нормативно-правові акти з питань діяльності Держфінінспекції України;

бюлетень "Офіційний вісник України. Зі змінами".

6. Бібліотечний фонд складається з юридичної літератури і періодичних видань. Бібліотечний фонд зберігається у Департаменті правової роботи, а у разі потреби - у структурному підрозділі Держфінінспекції України, що постійно використовує відповідну літературу чи періодичні видання.

7. Електронний фонд складається з власної відомчої бази даних, ведення якої забезпечується спеціалістами Управління інформаційних технологій. У роботі Держфінінспекції та її територіальних органів використовуються також електронні інформаційно-правові системи "ЛІГА:ЗАКОН", "Законодавство" тощо.

8. Копії нормативно-правових актів з питань діяльності Держфінінспекції України, юридична література зберігаються у Департаменті правової роботи. Таємні нормативно-правові акти підлягають обліку та зберіганню у порядку, установленому Кабінетом Міністрів України.

9. Для забезпечення належного зберігання та зручності в користуванні акти законодавства, що надходять до Держфінінспекції України, комплектуються в окремі справи, підшиваються за роками та зберігаються у Департаменті правової роботи.

10. Департамент правової роботи здійснює систематизацію законодавства шляхом ведення журналу обліку нормативно-правових актів з питань діяльності Держфінінспекції України. В журналі зазначається дата та номер прийняття документа, назва, дата та номер реєстрації його у Міністерстві юстиції України, відомості про опублікування нормативно-правового акта, нормативно-правові акти, якими вносились зміни.

11. Акти законодавства, що надходять до Держфінінспекції України, підтримуються у контрольному стані.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали