ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.02.2012 р. N 10/44

Про затвердження Порядку і нормативів відрахувань до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області

Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 9 ч. 1 ст. 69 Бюджетного кодексу України, з метою капіталізації активів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області обласна рада вирішила:

1 Затвердити Порядок і нормативи відрахувань до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області (далі - Порядок).

2 Керівникам підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області щорічно під час складання фінансових планів на наступний рік передбачати в них планову суму відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду обласного бюджету відповідно до Порядку.

3 Встановити, що частина чистого прибутку (доходу) підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, що надійшла до обласного бюджету, в повному обсязі спрямовується на капітальні інвестиції в матеріальні активи відповідних підприємств шляхом встановлення відповідних бюджетних призначень в обласному бюджеті.

4 Керівникам підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області забезпечити своєчасне відрахування до обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу).

5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань економічного розвитку, бюджету і фінансів; з питань комунальної власності і використання природних ресурсів.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 

Додаток
до рішення Луганської обласної ради
24.02.2012 N 10/44

Порядок і нормативи відрахувань
до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області

1 Цей Порядок встановлює механізм і нормативи відрахувань до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області (далі - Порядок).

2 Відрахування підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області (далі - підприємства) частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду обласного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності проводяться виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі 15 відсотків.

3 Частина чистого прибутку (доходу) перераховується до загального фонду обласного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, надається підприємствами Державній податковій службі у Луганській області у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємства (Наказ N 1213).

Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до обласного бюджету, визначається підприємствами відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною податковою службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства (Наказ N 1213).

4 Сплачена згідно із цим Порядком частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду обласного бюджету, що відкриваються в органах Державної казначейської служби України.

5 Інформація про нарахування і сплату частини чистого прибутку (доходу) відповідно до цього Порядку разом з фінансовою звітністю за результатами фінансово-господарської діяльності надається щокварталу:

- обласній держадміністрації - підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, окремі повноваження з управління якими надані облдержадміністрації;

- виконавчому апарату обласної ради - підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, що забезпечують діяльність Луганської обласної ради та її виконавчого апарату.

6 Обласній державній адміністрації інформувати обласну раду про суми надходжень частини чистого прибутку (доходу) до обласного бюджету щокварталу після закінчення 50 днів, наступних за звітним кварталом.

 

Керівник секретаріату
виконавчого апарату
обласної ради

О. Г. Пашенцев
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали